به تازگی با سریال کمدی خانم میزل اشنا شدم و باید بگم که سریال واقعا خوبیه ! پر از هیاهو و جنب و جوش . خیلی سریع پیش میره و نمیذاره حوصله ات سر بره . توی هر قسمت کلی اتفاق می افته و خیلی هیجان انگیزه . به علاوه ی همه ی اینا لباسای خانم میزل فوق العاده زیباست ، رنگ و وارنگ و بسیار خوش مدل . واقعا چشمهای آدم سیر نمیشه از دیدن لباس هاش و هیکل قشنگش و خود قشنگ تر ترش .

دیشب یه اتفاق خیلی بامزه ای افتاد که نمیتونم راجبه اش حرف بزنم چرا که خصوصی تر از اینه که توی بلاگم راجبه اش بنویسم و حتی بتونم با خواهرم راجبه اش حرف بزنم . فقط میتونم بگم یکی از خنده  دار ترین اتفاقای زندگیمون بود :)

این روزا زیاد در معرض مادر شدن قرار میگیرم ! 

یه سری چیزا هیچ جوره از ذهنم نمیره ! یکی نداشتن یه دوست صمیمی خفن ، دیگری فکر شری و در اخر مادر شدن !!! و این درحالیکه واقعا دلم نمیخواد به این سه موضوع فکر کنم و توی طول روز تمام سعی مو میکنم که بهشون فکر نکنم اما همش ذهنم رو درگیر خودشون میکنن . چرا من رها کردن رو نیاموختم هیچ وقت؟

همین الان که دارم تایپ میکنم با چستر قهرم ! 

و داشتم فکر میکردم چرا وقتی که کار خونه میکنم و در معرض خستگی قرار میگیرم انقدر کج خلق و بد قلق میشم ؟ عصبی و غیر قابل تحمل و میخوام با همه ی آدمای اطرافم دعوا کنم ! خدا کنه این خصوصیت ، خصوصیت غیر قابل انتقال به نسل بعدم باشه . واقعا خصوصیت مزخرفیه .

امروز خیلی جمعه است دیگه ! با وجود قهر و غروب و آهنگهای چارتار یه لول از جمعه ، جمعه تره .

چرا ما آدما همش میخوایم به آینده برسیم؟ و همش این سوال و با خودمون تکرار میکنیم که یعنی چی میشه؟ بعد از این چه اتفاقی میافته؟ یه سال دیگه کجام؟ ده سال دیگه چطور؟ اینم یکی از ژن های معیوب من ! 

نمیدونم چرا آدمای مذهبی همش  منتظر عذاب و بلان ! مثلا امروز خواهرم میگفت آنقدر به دین و امامان بی اعتقاد نباش خدا میزنه تو کمرت!!!!!!!!!!!! من اصلا منتفرم از دین و امامایی که انقدر خشنن و انقدر باید ازشون بترسی . یا چند روز پیش یه کلیپ برام فرستاده بود که میگفت دوره ی آخر زمانه و کسایی که ایمانشون ضعیفه و نماز نمیخونن به هلاکت میرسن !!! و من بیشتر و بیشتر از این دینی که گریبان خانواده ام و جامعه مو گرفته بیزار میشم . چطور میتونید به همچین دین مزخرفی ایمان داشته باشید؟

روز بشه این شب !

به شدت پیشنهاد میشه - علیرضا قربانی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شعرکده نگین کویر مجله نواکالا فروش کاربردی فایل های دانشجویی و دانش اموزی ایده های جذاب جهان معرفی بهترین فروشگاه های کادویی Adam وبلاگ رسمی مدرسه بو علی زیارت