واقعا نگرانم ، نگران خانواده ام . رعایت نکردن ها . توی خونه نموندن ها . واقعا چرا این همه آدم هنوز متوجه ی تلخی این ماجرا نشدن؟

چرا متوجه نیستن که چقدر خطرناکه و چطور داریم دونه دونه از دست میریم . اونم نه فقط صرفا از کرونا بلکه بیشتر بخاطر نبود امکانات پزشکی و دستگاه های لازم . یکی نوشته بود کاش زودتر کرونا بگیرم تا یه جا برام توی بیمارستان باشه . البته الان دیگه بیمارستانام پر شدن و وضع خیلی بدتر از اون چیزی که بشه فکرشو کرد .

فکر کردن به وضع موجود جامعه و فهمی که آدما ازش به دورن واقعا دلگیرم میکنه . چطور میتونن دستی دستی خودشون و خانوادشون رو در معرض این بیماری قرار بدن با از خونه بیرون رفتن؟ 

امیدوارم بگذره این روزا و امیدوارم تلفاتی نداشته باشیم ! عصر تلخی رو سپری میکنیم و فقط باید با صبر و حوصله ازش عبور کنیم .

خداروشکر که چستر هست . چستر هست و من میتونم از این روزهای طولانی و غصه آور و این قرنطینه ی اجباری عبور کنم . میتونم شب هامو صبح کنم باهاش و بدون اینکه به بیرون از این چهار دیواری فکر کنیم راجبه آینده حرف بزنیم و هدفامون . سریال ببینیم و زبان بخونیم باهم .

واقعا اگه چستر نبود چطور میتونستم از این وضع جان سالم به در ببرم؟ غمگین ترین غمگین ها میشدم :(

خداروشکر میکنم که دارمش . که دارمش و میتونم بدترین روزای ممکن رو به بهترین شکل تغییر بدم . 

خداروشکر میکنم که دارمش که میتونم بدون دغدغه بشینم کنارش و چای بنوشم 

امروز برای اولین بار موهای چستر و کوتاه کردم . باید بگم که قرنطینه مارو به خودکفایی رسونده .

و چستر انقدر زیبا شده که همش دلم میخواد نگاش کنم و کیف کنم از دیدن کله ی کچلی که کار دست خودمه :))) 

واقعا کچلش کردم :)

و یه عکس خوب هم ازش انداختم که دلم میخواد اینجا به یادگار بذارمش . 

به یاد از نمیدونم چندمین روز قرنطینه . از روزایی که سیاهی کشور و گرفته و غصه از آسمون میباره اما دلم شاده . دلم گرمه به وجود چستر . به خنده هاش . به تلاشش برای بهتر کردن زندگیمون . به تلاشش برای خندوندم ، خوشحال کردنم ، دل شاد کردنم .

به تلاشش برای خسته نشدنم از این وضع . به اینکه برامون نهار و شام میپزه ، ظرف میشوره ، چای دم میکنه و دم به دم میخواد منو به این روزگار امیدوار کنه . به این روزا ، ساعتا ، ثانیه ها .

+ من اونیم که اگه تا ابد هم قرنطینه شم باهات نه خسته میشم نه حوصله ام سر میره و نه تکراری میشی برام .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Gary وحید شمس الدینی تا سلام لوازم آرایشی و بهداشتی خانم ها و آقایان لومن پارت | فروش هدلایت منصوره وطنی مهران دم بند سرزمین آی تی Efren