امروز کسل کننده ای رو شاهد بودیم تا اونجایی که این کامنت به دستم رسید:

و این کامنت انقدر با انرژی مثبت همراه بود که روز کسل کننده مون رو جانی دوباره بخشید :))))

واقعا حالمو خوب کرد و کاری کرد دست بکشم از دراز کشیدن روی کاناپه و زیر و رو کردن کانالای تی وی . کاری کرد از جام بلند شم ، موهای ژولیده پولیدمو جمع کنم بالای سرم و به آشپزخونه برم و یه شام خوشمزه تدارک ببینم .

و باید تشکر کنم از فرستنده ی این پیام چرا که اگه این پیام رو برام نمیفرستاد الان در همان کسالت و بی حوصلگی و علاوه بر اینها گشنگی مفرط به سر میبردم .

درکل همیشه کسایی بودن که با گذاشتن کامنتای خوب و با به کار بردن واژه های زیبا حال منو درگرگون کردن . و خوندن این کامنت باعث شد سری به کامنتای قبلیم بزنم و چندتا از کامنتای حال خوب کنمو پیدا کنم و از همین تیریبون ازشون تشکر کنم :))

کامنتای زیر ، هر کدوم تونستن یه لبخنده گنده رو لبم بیارن و باعث شدن  امیدم به زندگی بیشتر بشه . به وقت کسلی باعث شدن به خودم بیام و یادم بیاد که زندگی من چقدر فوق العاده است و من با حال بد و ناامیدی و دلگرفتگی حق این زندگی خوب رو پایمال میکنم . من همچین حقی ندارم . حق ندارم دلگرفته بشم حق ندارم کسل باشم ، بی حوصله ساعت ها لم بدم روی مبل و به کارایی که میتونم انجام بدم و انجام نمیدم فکر کنم . واقعا همچین حقی ندارم چرا که یه زندگی فوق العاده دارم با یه آدم فوق العاده تر . که امروز کلی تلاش کرده تا منو بخندونه و شاد کنه . که امشب برامون سالاد خوشمزه درست کرده . که بهم گفته تو خیلی آرایشگر خوبی هستی و دیگه نمیذارم از زیر کار در بری و از این به بعد تا همیشه موهامو خودت کوتاه میکنی . بعدشم برای اینکه سخاوتمندیشو نشون بده بهم گفته البته هزینه اش هر چقدر بشه تقدیمت میکنم :))) که امشب کلی غرغرهای قبل از مو تحمل کرده و در جواب فقط ناز و نوازش تحویلم داده . من واقعا خوشبختم و مرسی بخاطر اینکه وقتایی که یادم میره با گذاشتن کامنتای قشنگ بهم یادآوری میکنید . دوستون دارم 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ارز ديجيتال طاووس Tamiesha تاج امیرگلپابهگام(نقد علمی زیر هر پست) نقش کویر یک وبسایت برای یک ملت لینک فایلز ناجیان کوهستان یـادداشـت یکـــ مرد کــــو ر-×- آموزش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی