بهتون گفته بودم عاشق وقتاییم که قبل از خواب با چستر سپری میکنم؟ دوتامون دراز کشیدیم رو تخت و خیره به سقف به رویاهامون فکر میکنیم و راجبه رویاهامون حرف میزنیم . 

و بعد از اینکه خواب چشمای چستر و در برمیگیره و دیگه حس و حال حرف زدن نداره میگه : خب دیگه نازیم کن بخوابم ! ( و من با خودم فکر میکنم همه ی مردا انقدر لوسن برای شون یا فقط چستر من این طوریه و بدون اینکه با ناخن روی کمرش نقاشی نکنم خوابش نمیبره ! )

امشب بعد از اینکه گفت نازیم کن بخوابم ،خودمو زدم به خواب و گفتم امشب تو نازیم کن ! و همزمان که نازیم میکنی برام لالایی بخون .

لازمه بگم که استعداد لالایی خوندن توی چستر تقریبا نزدیک به صفره !

بعدش که نوبت من شد که نازیش کنم و لالایی بخونم چستر گفت صدات امتیاز کامل رو میگیره اما باید رو متن لالایی آت کار کنی .

خلاصه که اومدم امشب چندتا لالایی بنویسم برای فرزندانم و بابای فرزندانم تا باشد که رستگار شوم .

لالا لالا لالا لالا بخواب دختر بخواب زیبا

بخواب جانم بخواب دریا

بخواب تا خواب خوب بینی

توی رویاها گل چینی 

لالا لالا لالا لالا بخواب دلبر بخواب جانا

بخواب زیبا بخواب دنیا

بخواب تا توی رویاها

ببینی بهترین خواب ها 

فکر کنم این افتضاح ترین لالایی دنیا باشه ! ولی به عنوان اولین لالایی ثبتش میکنم . و سعی میکنم هر شب یه لالایی بگم .

+ دارم بتهوون گوش میدم . باید بگم یا خود خدا چقدر خفنه موسیقیاش

+ چرا دلم میخواد یه عالمه حرف بزنم ولی حرفی نیست؟

+ اینستاگراممو پاک کردم ! باید به خودم ثابت کنم معتاد نیستم .

+طالع شما بسیار درخشان و نورانی است به زودی به شما قول میدهم شاهد موفقیت را در آغوش خواهی گرفت .

+ راستی من خودمو خیلی دوست دارم ! گفته بودم قبلا؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران مارکت هفته نامه آيينه يزد موسیقی جدید صادق صادقی دات آی آر فروشگاه gtf2 Alan خرید بادی اسپلش های آموس وان شاهد Eva