خب اینکه در حال حاضر مشغول خوندن کتاب "مسیح باز مصلوب " اثر نی کازانتزاکیس هستم .

این آقای نی کازانتزاکیس نویسنده ی فوق العاده یونانی هستند که فقط بخاطر یک رای جایزه ی نوبل رو از دست دادن ! و شاید اگر جایزه ی نوبل گرفته بود انقدر نامش نا آشنا نبود .

خوبه که با وجود دلهره ها و نگرانی ها میتونم کتاب بگیرم دستم و متمرکز بشم روی کلمات .

روزگار عجیبی رو پشت سر میذاریم .

از یک طرف خانواده ام هستند که به طور جدی به قضیه ی کرونا نگاه نمیکنند و از طرف دیگه چستر که هر چی بهش میگم سرکار نرو گوش نمیده و میگه که اگه نره اخراج میشه ! و در جواب من که میگم اخراج بشی مهم نیست بعد از تموم شد این کرونا یه شرکت بهتر کار پیدا میکنی بی اعتنایی میکنه و تصمیم داره منو دق بده !

با وجود اینکه تمام نکات بهداشتی رو رعایت میکنه اما من واقعا نگرانشم . دلم میخواد بشینه ور دل خودم و تا این قضیه ختم به خیر نشده از خونه بیرون نره !

خودمم چهار روزه از خونه بیرون نرفتم و قصد دارم حالا حالا از خونه نشینی لذت ببرم ! البته اگه جناب چستر بذاره !

پسرخاله ی پدر در قم به علت کرونا فوت شده !!!!!!

دلم نمیخواد بهش فکر کنم اما ی طوریه که انگار از رگ گردن به ما نزدیک تره .

یه حالی دارم ، دنیام توی خلسه است انگار به همه چی بی تفاوت شدم .! 

دلم روزای عادی میخواد .نه حتی روزای خوب ، فقط عادی ، بدون خبر بد

امیدوارم همه در پنهاه باشیم از این ویروس کرونا و به سال بعد راه یابیم !

+ چرا نمیتونم با انرژی باشم مثل قبل ؟

+الان متوجه شدم امشب شب آرزوها بوده !!!!! آرزو میکنم سال دیگه این موقع هلند باشیم .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Erica Online trading برگ ریزان بهمن کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. عرش دانلود - مرجع رایگان دانلود آموزش و برنامه های کاربردی طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل چت ققنوس|ققنوس چت|چت باران|کاتالياچت| چت روم ققنوس| چت روم فارسي 73 فرقه (فرقه شناسی)