همون طوری که با چستر توی قهر بودم بوی ماکارونی خوشمزه اش کل خونه رو برداشته بود و من مست شده بودم از بوی خوشش . واقعا چستر توی دو چیز خیلی فوق العاده است یکی ماکارونی درست کردن و دومی منت کشی کردن با روش ماکارونی درست کردن :)))

و میتونم بگم یه حمام دو نفره پایان تمام قهر هاست . دقیقا حمام جایی که زن و شوهرا با فاصله ای خیلی کم میتونن به راحتی تموم مشکلاتشون رو با حرف زدن حل کنند . و درست وقتی که داری موهاتو جلوی میز آرایشت خشک میکنی به سختی به یاد می آری که سر چی بحث تون شده بود چرا که به راحتی آب خوردن از یادت رفته .

چستر جدیدا یاد گرفته موهامو شونه کنه ! بعد از یک سال زندگی مشترک و 6 ماه زندگی نیمه مشترک و یک سال زندگی غیر شرعی مشترک ! واقعا باید بهش تبریک گفت :) اما خب جای شکرش باقیه که الان عاشق شونه زدن موهامه و حتی دیروز وقتی از خرید برگشت و در تلاش بود تا منو از خواب بیدار کنه اومد بالای سرمو گفت ببین برات یه برس خفن خریدم تا بهتر موهاتو شونه بزنم . و باید بگم موقع شونه زدن موهام به این فکر افتاده بودم که چرا من همیشه موهامو خودم شونه میزدم ؟! و چرا از این لذت بی نظیر این همه مدت به دور بودم ؟ 

البته دوران راهنمایی همیشه پدرم موهامو شونه میزد و باید بگم آنقدر خوب بود توی این کار که انگار همیشه موهای مامانمو اون شونه میکرده .

امشب فیلم ن کوچک رو دیدم ! و باید بگم که کاش همه آدما پایانشون مثل داستانا و فیلما میشد . ته اش همه چی خوب تموم میشد . همه به آرزوهامون میرسیدیم و بدون حسرت از دنیا میرفتیم . 

دقیقا همون صحنه ی آخری که جو کتابش چاپ شد و مشغول تماشای چاپ جلدای دیگه ی رمانش بود دلم خواست جای اون میبودم ! با تموم وجودم دلم خواست جای اون میبودم !

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Cindy فروشگاه آنلاین تُرش مَز پخش لوازم خودرو ایجی - خبر به قلمِ یک دانشجوی ارتباطاتیِ ترم دو! manis.rozblog.com پکیج دیواری و کولر گازی و کولرگازی در شیراز تحقيق جديد پرديس کوی کاج شیراز سایت کفسابی