خب مثل اینکه روزگار بر وفق مراد نبود و من سرافکنده از دنبال کردن هدفم دوباره برگشتم .

و خب الان با سوال اینکه چی شد برگشتی مواجه هستیم و در جواب باید بگم که اومدم تا بنویسم که چه بر من میگذره و چه بر من گذشته تا اگه خدایی نکرده کرونایی شدم و خدایی نکرده تر از دنیا رفتم چیزی از من بمونه .

اول که به سرم زده شروع کنم به نوشتن کتاب ، کتابی که از سالهای دور توی ذهنم هست و همیشه منتظر یه اتفاق یا یه تغییر توی زندگیم بودم تا نوشتنش رو شروع کنم . بیشتر گذاشته بودم برای وقتی که سن میاد به سرم . مثلا وقتی که 45ساله میشم . فکر میکردم که توی اون سن به قدر کافی تجربه کسب کردم و به قدر کافی دنیا دیده شدم که بالاخره بتونم ی کتاب بنویسم . اما خب متاسفانه و دست بر قضا  خیلی فکر نمیکنم که تا 22سال دیگه زنده بمونم که بتونم 45 سالگی شروع به نوشتن کتاب کنم و بهتره که دست بجونبونم تا وقت هست و تا توی این جنگ کرونایی که به نظرم جنگ جهانی سوم هست زنده هستم و سلامت شروع به نوشتن کنم .

دوم اینکه امروز یه توییت خوندم نوشته بود ی کانال تلگرام بزنید و شروع به نوشتن کنید ، هر چی بهتون گذشته و هی چی که فکرتون رو درگیر کرده رو توش بنویسید و بعد آدرسش رو توی ی توییت بنویسید و تاریخ انتشار توییت رو بزنید دو هفته بعد . که اگه خدایی نکرده از دنیا رفتید چیزی از شما بمونه . همین که این توییت رو خوندم تصمیم گرفتم بیام سراغ بلاگم و دوباره شروع به نوشتن روزمره هام کنم . عجیبه اما واقعا حس اینکه شاید مدت زمان کمی زنده باشیم ذهن تموم آدمارو درگیر کرده .

به هر حال اومدم تا دوباره بنویسم .

دلم برای بچگی آم تنگ شده  برای اولین بلاگم برای روزایی که سال به سال میگذشت و انقدر مسیر زندگی همراه بود که نگران هیچ چیزی نبودیم جز امتحانات پایان ترم مدرسه !

درمورد ویروس کرونا واقعا به این موضوع معتقدم که این ویروس کاملا برنامه ریزی شده است و آغاز جنگ جهانی سومه . و شاید بدترین جنگی که بشر به خودش دیده . فقط میتونم امیدوار باشم که تلفات کمی داشته باشیم ما توی این جنگ ، جنگی که زنده موندن و مردن جاشو به برد و باخت داده . 

فقط الان خوشحالم که مادر نیستم و البته کمی هم دلگیرم که حس مادر شدن و فرزند داشتن رو تجربه نکردم . آخ که فقط خدا میدونه چقدر بچه دوست دارم و چقدر دلم برای بچه ها پر میزنه . 

شما چیکار میکنید توی این روزا؟

من که خودم رو قرنطینه کردم توی خونه و تصمیم دارم فقط بنویسم و کتاب بخونم و شاید زبان ! 

مواظب خودتون باشید . امیدوارم همه در امان باشیم از این جنگ و از این کرونا .

راستی شما هم همش توهم کرونا دارید؟ من که همش یا سرم درد میکنه یا سرفه میکنم و همش با خودم میگم خب دیگه تموم شد ارغوان خانوم شمام کرونایی شدی !!! دیوانه شدیم رفت.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجتمع پتاس خور راهنمای ثبت نام لاتاری 2021 اخلاص استخدام ،اخبار استخدام سلام بر آزادی... رزین میکس بد شب های بارون زده خادمین شهدای شهرستان خلخال فروش مواد شیمیایی صنعتی