خب خب خب !

میبینیم که برگشتم به روزهای قبل از مسافرتمون !

به روزهایی که شبهارو تا صبح بیدار بودم و از اونور تا 4 بعدازظهر  توی تخت خواب خرو پف میکردم .

با اینکه این وضعیت ، وضعیت مناسبی نیست اما واقعا برام دوست داشتنیه . واقعا لذت میبرم از شب بیداری و تا لنگ بعدازظهر خوابیدن .

هر چند شاید به وضعیت ایمنی بدنم ضرر برسونه اما خب کیفش برام از اهمیت بیشتری برخورداره .

ی طوری شده وضعیت مملکت که فقط برام مهمه از الانم لذت ببرم از همین الانم .

امشب ی سریال و شروع کردیم به اسم This is us که میتونم بگم یکی از بهترین سریالای زندگیمه بعد از فرندز البته. تقریبا عاشقش شدم . بسیار دلچسبه و آدم با دیدنش حالش خوب میشه ، هی لبخند میزنه و با خودش میگه چه قشنگ .اگه ندیدید حتما تماشاش کنید که واقعا کیف میکنید از سپری کردن وقتتون با این سریال .

دیشب طی نت گردی شبانه ام با دختری آشنا شدم ، 21 ساله دانشجوی سینما و تیاتر دانشگاه سوربن فرانسه !

انقدر این دختر خفن و خوب بود که دلم میخواست همه ی پستاشو بخورم ! همه ی عکساشو ! همه ی همه شو .

و راستش یه کمم بهش حسادت کردم بخاطر این همه استقلالش ، بخاطر اینکه توی سن 19 سالگی تنهایی رفته فرانسه ! 

زندگی بعضی ا خیلی بهم انگیزه میده ، انگیزه ی قوی بودن ، تلاش کردن و امید داشتن .

حالم خیلی خوبه الان :)))

و بیشتر از همیشه به آینده امیدوارم ، به زندگیم ، به مهاجرت ، به چستر ، به به دنیا اوردن 4 تا بچه :))))  و البته به اینکه بلاخره میتونم مثل بلبل فرانسه حرف بزنم . من میتونم ، میدونم که میتونم 

برم زبان بخونم و بعدش کتاب زیبای قشنگمو 

میدونید دارم روزی نیم ساعت تا َیک ساعت کتاب میخونم ؟

و میدونید که حالم با خودم بهتره؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی سی سی کا پلاس در شیراز-تصفیه آب شیراز امیررضا جدیدی شاهراه Bobbie فیلم ساز|Movie Maker Meredith ویستا رایانه دانلود رایگان نمونه سوالات مصاحبه و گزینش استخدامی #چاه_نویس:)