+ باید یاد بگیرم وقتی کاری رو برای چستر انجام میدم که باعث خوشحالی یا لذتش میشه از ته دل باشه . باید بی چشم داشت باشه . نباید توقع داشته باشم همون کارو چستر برام انجام بده . نباید با فکر‌ به اینکه تا حالا چستر این کارو برای من نکرده حس خوبمو از دست بدم . 

البته میدونم که چقدر سخته و چقدر تمرین لازم داره بی توقع لطف و محبت کردن .

+ من بی شک عاشق سریال This is us شدم ، چقدر خوبه این سریال . چقدر زن و شوهرا باهم خوبن . چقدر همه چی توی فیلم در عین سادگی قشنگه . 

+ یکی از رفقای قدیمیم بی هوا برام عکس فرستاده و نوشته عکسای جدیدم رسید به دستم . یه آن حس خوبی بهم دست داد . اینکه حس کرده من انقدر دوستش هستم که بی هوا عکسشو برام بفرسته خیلی برام قشنگ بود ‌‌‌. خودم خیلی وقته این کارو انجام ندادم . چون حس میکنم واقعا دوستی رو ندارم که برام ذوق کنه و از خوشحالی من خوشحال بشه .

+ در آخر دلم گرفته و کم مونده بزنم زیر گریه . کلا روز دلگیری داشتم ، هر‌چند چستر از وقتی که از سرکار اومد سعی کرد شب خوبی رو برام بسازه . و کمک کرد تا شام بپزیم و با وجود اینکه خسته شده بود از سریال راضی شد ۶ قسمت سریال ببینیم . اما الان که رفته بخوابه باز دلم گرفته . خیلی هم دلم گرفته .

+باید با چستر راجبه ی سری مسائل حرف بزنم ، باید حرف بزنم ، باید .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آشپزباشی Briceston گروه روانشناسی بروجرد لوازم يدکي ليفتراک Cordea پاسخ جوان مسلمان به اسلام ستیزان شهر سوال بر بال اندیشه ها تالار عروسی/ تالار پذیرایی پنج شنبه 24 آذر 1384 ساعت 17:30 عاشق شدم تا همیشه